O mne

Timotej Mokrý
Timotej MokrýDJ
Mám 31 rokov a mojim primárnym zameraním ako dídžeja sú svadby.
Kontaktovať

Pôsobím predovšetkým v Žilinskom kraji, avšak sem tam sa ocitnem aj vo vzdialenejších lokalitách 🙂

Ako svadobný DJ som sa začal prezentovať v roku 2008.  Moju prácu charakterizuje častá, avšak nevtieravá komunikácia s publikom. Prestávky medzi tanečnými kolami vypľňam podľa dohody svadobnými hrami. Pridávam k nim úsmev a moderátorské schopnosti.

Hudobný repertoár tvoria predovšetkým najúspešnejšie oldies slovenskej i svetovej tvorby. Mám prehľad v aktuálnych rebríčkoch hitparád a nie sú mi cudzie ani ľudové a repeťácke piesne. Najpodstatnejšie je vedieť tieto žánre skombinovať tak, aby sa obecenstvo zabavilo. A práve tu využívam svoje skúsenosti z viac ako 30 odohraných svadieb ročne.

Hudobne sa viem veľmi dobre prispôsobiť aj na medzinárodné svadby. Plynule ovládam anglický jazyk a tak môže predsvadobná komunikácia so snúbencami prebiehať celá v angličtine. Jednotlivé časti programu odmoderujem aj po anglicky a predovšetkým prispôsobim výber hudby vašim zahraničným hosťom. Ročne odohrám do 10 medzinárodných svadieb, preto sa môžete na moje skúsenosti a prehľad spoľahnúť.

Dôraz kladiem na prípravu, keďže každá svadobná hostina je jedinečná. Pred svadbou sa so snúbencami podľa možností stretnem osobne, alebo cez videohovor. Okrem priebehu hostiny si preberieme aj preferované hudobné štýly a predovšetkým sa osobne spoznáme, čo je dôležité pre hladký a pohodový priebeh hostiny. A ako bonus tak obojstranne získame istotu, že sme na „správnej adrese“. 🙂

Okrem skúseností ponúkam aj kvalitnú zvukovú techniku. Tak predchádzam na akciách rôznym nepríjemným situáciám, ako napríklad zlyhávajúcim mikrofónom, alebo nekvalitnej reprodukcii hudby a hovoreného slova.

Neoddeliteľnou súčasťou mojich služieb je aj efektné nasvietenie svadobnej sály. Dobrú náladu na parkete podporujem svetelnou šou do rytmu hudby. Aj takýmto spôsobom umocňujem atmosféru napríklad pri prvom mladomanželskom tanci, či neskôr počas skákania na vaše obľubené hity. 

0+
Úspešných svadieb
0+
Úspešných osláv
0+
Spokojných klientov
0%
Pozitívna skúsenosť